Ceník

Osobní konzultace s klientem:

  • Kladno – 700 Kč (v rámci Kladna a blízkého okolí mohu v případě zájmu navštívit klienta/ku i doma (vhodné třeba pro matky s malými dětmi))
  • Praha – 1000 Kč (v Praze je výklad možný v prostorách knihkupectví Hledající, na Praze 6, kde mám k dispozici příjemné diskrétní prostředí)
  • telefonická konzultace s klientem – 700 Kč (v rámci ČR, volám já Vám)

V rámci konzultace /telefonické či osobní/ pracuji s klientem individuálně dle jeho aktuálních potřeb. Délka konzultace dle potřeby, max. 120 minut.
Nejčastěji využívám výkladu karet a doplňuji metodou SRT (práce s kyvadlem, odblokování bloků, odvedení případných duší z klienta, z jeho domu, zrušení kleteb apod.).

Telefonická konzultace 20-30 min – 200 Kč – volám já Vám.  Při této konzultaci nabízím výklad karet a náhled do Vaší situace, shrnutí problému a pomoc s nalezením řešení – na hlubší terapii a další terapeutické postupy v této krátké době není bohužel prostor.

 

Výklad karet přes email

  • 1 otázka 200 Kč

V tomto případě platí, že čím detailněji popíšete aktuální situaci a problém, tím jsem schopna Vám dát detailnější odpověď na Vaše otázky. Odpovědi vypracuji do 48 hodin od připsání peněz na účet.

  • u telefonických konzultací a výkladu karet přes email, požaduji platbu předem na účet, děkuji za pochopení